کمپانی اپل "HomePod mini" جدید خودر را در اندازه 3.3inch ارائه کرد؛ که به گفته خودشان تجربه‌ای بسیار عالی در گوش دادن به موزیک به ما می‌دهد. همچنین قابلیت هوش‌مصنوعی "Siri" و توانایی اتصال به خانه هوشمند با رعایت امنیت را دارد. همانطور که انتظار می‌رفت مانند همیشه یکپاچه‌سازی در محصولات اپل اینجا هم خودش را نشان داده و این دستگاه را به یک اسپیکر هوشمند ایده‌ال برای هرکسی که دستگاه از دستگاه‌های اپل استفاده می‌کند.

در این سری از "HomePod mini" شاهد سه رنگ جدید غیر از رنگ‌های قدیمی یعنی سفید و "space gray" اضافه شد که هماهنگی زیبایی با رنگ‌بندی iMac های جدید این شرکت داشت.

کیفیت صدای HomePod mini فوق‌العاده است،که دسترسی به بیش از 90 میلیون آهنگ در دسته‌بندی‌های جهانی Apple Music را دارد؛ و به گفته‌ی Bob Borchers به دلیل یکپاچه سازی‌ها در دستگاه‌های این کمپانی برای کسانی که از دستگاه‌های دیگر Apple همچون گوشی‌هوشمند، لپ‌تاپ و... استفاده میکنند بهترین انتخابشان برای یک اسپیکر خوب هوشمند این اسپیکر است. معاون بخش مارکتینگ جهانی Apple ادعا کرده است که رنگ بندی جدید این اسپیکرها باعث شده که انها در مکان‌های بیشتری جا پیدا کنند و در عین لذت بردن از سیستم پخش صدای باکیفیت و قلبلیت Siri و همچنین Smart home همچنان فضای خصوصی شما در امنیت است و کسی غیر از شما به آن دسترسی ندارد.