کمپانی سامسونگ ژانویه سال گذشته " Galaxy A32 5G " اولین میان‌رده از سری A با قابلیت 5G که البته ارزانترین گوشی دارای قابلیت 5G در بازار بود را عرضه کرد. در کلیه محصولات سامسونگ 5G نقش مؤثری داشته؛ بسیاری از منتقدین بر این باورند که گوشی‌های این شرکت قابلیت‌های زیادی دارند و باید خیلی از آنها که ضروری نیستند مانند جک 3.5 را حذف کند. به دنبال رندری که از گوشی A53 منتشر شد دیدیم که فاقد جک 3.5 هندزفری است و در پس این اتفاق شایعاتی مبنی بر حذف این جک در گوشی A33 نیز بود؛ که با توجه به رندری که از این گوشی منتشر شد سامسونگ به این شایعه جامع عمل پوشاند.

باتوجه به نقدی که سایت 91mobiles از گوشی A33 5G منتشر کرد؛ قرار است که این گوشی در ابعاد 159.7*74*8.1 میلی‌متر باشد که این یعنی این از گوشی A32 در همه ابعاد کوچکتر شده که برای منتقدین این سوال پیش می‌آید که آیا دلیل حذف جک 3.5 هندزفری به منظور ظریف‌تر کردن این گوشی بوده یا نه. در همین راستا صفحه نمایش این گوشی نیز کمی کوچکتر شده ( 6.4 در برابر 6.5 ) و از نوع AMOLED است که در طول عمر باطری تاثیر مستقیم دارد.

براساس این رندر A33 باید در 4 رنگ مشکی، سفید، نارنجی و آبی روشن عرضه شود؛ همچنین با توجه به تصاویر پخش شده به ما پورت شارژ تایپ_C، دکمه‌های تنظیم صدا و پاور را نشان می‌دهد. در پشت گوشی می‌توان 4 لنز دوربین را مشاهده کرد و البته هیچ اطلاعات جزئی در مورد سخت‌افزار این گوشی در دسترس نیست.

در رابطه با قیمت و زمان دقیق عرضه این گوشی نیز اطلاعات کافی وجود ندارد؛ اما با توجه به اینکه A32 در ژانویه سال 2021 عرضه شد، دور از ذهن نیست که اوایل سال 2022 شاهد عرضه A33 باشیم. 

منبع: Androidpolice.com