وبلاگ

بررسی گوشی Galaxy A03s

بررسی گوشی Galaxy A03s

18 آگوست سال 2021کمپانی سامسونگ گوشی پایین‌رده جدید خود را به اسم Galaxy  A03s به بازار عرضه کرد و در ادامه اطلاعاتی جامع در رابطه با این گوشی  قرار دارد.
نقد و بررسی Poco M4 Pro 5G

نقد و بررسی Poco M4 Pro 5G

با توجه به تغییرات مثبتی که در گوشی Poco M4 Pro 5G ایجاد شده؛ بازهم  قیمتی که متخصصان شرکت Poco برای این گوشی در نظر گرفته‌اند برایش زیاد  است. در ادامه‌ی مطلب به چرایی این موضوع و تغییرات ایجاد شده در این گوشی  پرداخته‌ شده است.
نقد و بررسی گوشی Poco X3 GT

نقد و بررسی گوشی Poco X3 GT

گوشی Poco X3 GT و Poco F3 GT که اواسط سال 2021 به بازار عرضه شدند به سوالات بسیار کاربران نسبت به دو شرکت شیائومی و پوکو دامن زدند و در ادامه  بررسی آن‌ها را در اختیارتان قرار داده‌ایم.
بررسی گوشی شیائومی 12 ایکس

بررسی گوشی شیائومی 12 ایکس

با توجه به شایعاتی که در رابطه با گوشی Xiaomi 12X به بیرون درز کرد بعضی  ابهمات در رابطه با پرچمدار بودن این گوشی بوجود آمد که سایت  ANDROIDAUTHORITY آنهارا بررسی کرده و در ادامه میتوانید آن‌ را مشاهده  کنید.
نقد و بررسی ایرپاد نسل 3

نقد و بررسی ایرپاد نسل 3

با توجه به نظر کاربران مختلف سری جدید ایرپادهای Apple با ایرپاد پرچم‌دار  این شرکت " AirPods Pro " شباهت‌های زیادی دارند؛ در این سری از AirPods  دنباله آنها کوچک‌تر شده و ظاهر آنها درکل بسیار شبیه به AirPods Pro است،  همچنین این AirPods با قابلیت پخش صدای سه_بعدی و همچنین مقاومت برابر آب  برخلاف سری‌های قبلی عرضه شد.
Facebook joining Metaverse

Facebook joining Metaverse

مارک زاکربرگ مدیرعامل Facebook اعلام کرده که قرار است اسم این شرکت به  Meta تغییر بیابد؛ و این تغییر تمام برنامه‌ها و تکنولوژی‌های متعلق به  Facebook را زیر نظر یک شرکت متمرکز می‌کند، هدف این تغییر همگام شدن با  دنیای متاورس است که به کاربران خودش این اجازه را می2دهد که به راحتی وارد  این فضا شوند و بتوانند با یکدیگر ارتباط برقرار کنند و کسب و کار خودشان  را گسترش دهند.